se
Kontakta oss

Kontakta oss

OY NOORTRADE AB

Öppet vardagar kl 8.00 - 16.00
Hallimestarinkatu 2
20780 S:T KARINS

Karta

Telefon & fax:

02 - 51 22 500
02 - 51 22 555

E-post, beställningar:

order@noortrade.fi
 

E-post, reklamationer:

claim@noortrade.fi

E-post, fakturor:

invoice@noortrade.fi

 

E-post, förfrågningar:

info@noortrade.fi

 

Faktureringsadress:

Oy Noortrade AB
Hallimestarinkatu 2
20780 S:T KARINS


Företags-id: 0596940-0

E-faktureringsadress:

003705969400


Förmedlare/BIC:

BAWCFI22

SHOWROOM

Boka tid på förhand!

Öppet må-fre 8.00 - 16.00
Hallimestarinkatu 2
20780 KAARINA
02-51 22 500

Nan Mäki-Vaaranmaa
VD, inköp

+358 40 5107283
nan.maki@noortrade.fi
Tanja Lautkankare
Försäljnings- och marknadsföringschef

+358 40 129 2688
tanja.lautkankare@noortrade.fi
Marica Kirkkola
Sälj- och inköpskoord., team leader, order, kundbetjäning

+358 2 5122524
marica.kirkkola@noortrade.fi
Juha Lehto
Försäljare, belysning och installation

+358 40 5959440
juha.lehto@noortrade.fi
Nina Ekholm
Försäljare, inredning och lifestyle

+358 40 596 5951
nina.ekholm@kolumbus.fi
Minna Eloranta
Fakturering, reklamationer, kundbetjäning (på Finska)

+358 2 5122520
minna.eloranta@noortrade.fi
Maren Mahkonen
Administration, bokföring, löner

+358 2 5122522
maren.mahkonen@noortrade.fi
Virpi Koli
Produktinformation, texter, bilder & kundbetjäning

+358 2 5122521
virpi.koli@noortrade.fi
Rasmus Juhala
Lager, kundbetjäning

+358 2 5122525
rasmus.juhala@noortrade.fi
Kimmo Alaluusua
Lager, kundbetjäning

+358 2 5122527
varasto@noortrade.fi
Anton Vaaranmaa
IT, publikationer, web underhåll, e-sales

+358 2 5122528
anton.vaaranmaa@noortrade.fi

Kontakta oss

*

Showroom

Vårt förnyade showroom finns på Hallimestarinkatu 2, 20780 S:t Karins.

 

Boka tid på förhand! 02-51 22 500

Showroom öppet må-fre 8.00 - 16.00

 

 

Produktnyheter, LED lampor, sesongsbelysning, utearmaturer och allmänt tvärsnitt på  vårt sortiment.

Läs mer