fi
Ota yhteyttä

Yhteystiedot

OY NOORTRADE AB

Avoinna ma-pe 8.00 - 16.00
Hallimestarinkatu 2
20780 KAARINA


Kartta

Sähköposti, tilaukset:

order@noortrade.fi


Sähköposti, reklamaatiot:

claim@noortrade.fi

Sähköposti, laskut:

invoice@noortrade.fi


Sähköposti, tiedustelut:

info@noortrade.fi

Laskutusosoite

Oy Noortrade AB
Hallimestarinkatu 2
20780 KAARINA


Y-tunnus: 0596940-0

Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus:

003705969400


Välittäjätunnus/operaattori:

OKOYFIHH

SHOWROOM

Varaa näyttöaika etukäteen !

Avoinna ma-pe 8.00 - 16.00
Hallimestarinkatu 2
20780 KAARINA
02-51 22 500

Henkilöstö

Nan Mäki-Vaaranmaa
Toimitusjohtaja, ostot

+358 40 5107283
nan.maki@noortrade.fi
Rasmus Mäki
Myyntipäälliikkö, hall. pj.

+358 40 0254025
rasmus.maki@noortrade.fi
Marica Kirkkola
Myynti, tilaukset, asiakaspalvelu

+358 2 5122524
marica.kirkkola@noortrade.fi
Juha Lehto
Myyntiedustaja, valaistus ja asennus

+358 40 5959440
juha.lehto@noortrade.fi
Nina Ekholm
Myyntiedustaja, sisustus ja lifestyle

+358 40 596 5951
nina.ekholm@kolumbus.fi
Minna Eloranta
Laskutus, reklamaatiot, asiakaspalvelu

+358 2 5122520
minna.eloranta@noortrade.fi
Maren Mahkonen
Taloushallinto, kirjanpito, palkanlaskenta

+358 2 5122522
maren.mahkonen@noortrade.fi
Rasmus Juhala
Varasto, noutotukkupalvelu

+358 2 5122525
rasmus.juhala@noortrade.fi
Anton Vaaranmaa
Tietotekniikka, julkaisut, Internet-sivujen ylläpito, e-sales

+358 2 5122528
anton.vaaranmaa@noortrade.fi

Ota yhteyttä

Voit ottaa yhteyttä alla olevalla lomakkeella.

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Tutustu showroomiin

Uudistunut näyttelytilamme löytyy tiloissamme osoitteessa Hallimestarinkatu 2, 20780 Kaarina.

 

Varaa näyttöaika etukäteen! 02-51 22 500

Showroom on avoinna ma-pe 8.00 - 16.00

 

 

Esillä on tuoteuutuudet, LED lamput, sesonkivalot, ulkovalot ja kaikin puolinen läpileikkaus valaisinmallistostamme.

Lue lisää